CEREBROLYSIN, 215,2 mg/ml, 5 ml, injekcinis ar infuzinis tirpalas, N5

Hipertenzija cerebrolizinas, Temos, straipsniai, įmonės

Ambulatorinis galvos smegenų kraujotakos sutrikimų gydymas Siųsti draugui: Skaitykite forume: Dalintis: Atlikus epidemiologinius tyrimus nustatyta, kad insultas tarp kitų mirties priežasčių užima antrą vietą. Šie duomenys kelia rūpesčių ne tik ligonių šeimos nariams, bet ir bendrosios praktikos gydytojams. Tai tampa ypač aktualu, kai ligoniai, patyrę galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, po stacionarinio bei sanatorinio gydymo grįžta namo. Dauguma ligonių ar jų artimųjų hipertenzija cerebrolizinas panašius klausimus — kokių vaistų vartoti, kokia dieta gali apsaugoti nuo insulto pasikartojimo ir t.

Cerebrolysin tiekiamas 5 ml ir 10 ml tamsaus stiko ampulėmis bei 30 ml tamsaus stiklo buteliukais. Kartono dėžutėje yra penkios 5 ml arba 10 ml ampulės arba penki 30 ml buteliukai.

hipertenzija cerebrolizinas

Iš kiaulių smegenų išskirti proteoliziniai peptidai padeda palaikyti centrinės nervų sistemos ląstelių funkciją, skatina jų apsaugos ir atsigavimo procesus.

Cerebrolysin gydoma: · organinis, medžiagų apykaitos ar neurodegeneracinis smegenų sutrikimas, ypač senylinė Alzhaimerio tipo demencija; · būklė po hipertenzija cerebrolizinas insulto.

Ambulatorinis galvos smegenų kraujotakos sutrikimų gydymas

Vaistas tiekiamas hidrolizinio I klasės tamsaus stiklo ampulėmis ir buteliukais, supakuotais į kartonines dėžutes. Specialių atsargumo priemonių reikia: · jeigu yra alerginė diatezė; · jeigu sergama epilepsija, būna didžiųjų traukulių priepuolių Cerebrolysin gali dažninti traukulių priepuolius ; · sunkus inkstų funkcijos nepakankamumas kad Cerebrolysin pažeistų inkstus, nepastebėta, tačiau sunkiu inkstų nepakankamumu sergantiems ligoniams jo vartoti draudžiama.

Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su hipertenzija cerebrolizinas arba vaistininku. Tyrimų su gyvūnais metu toksinio Cerebrolysin poveikio dauginimosi sistemai hipertenzija cerebrolizinas.

Rūta Kaladytė Lokominienė

Ar hipertenzija cerebrolizinas poveikis galimas žmogui, netirta, todėl nėščioms moterims Cerebrolysin galima vartoti tik gydytojui atidžiai nustačius naudos ir rizikos santykį. Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Žindymo laikotarpiu Cerebrolysin galima vartoti tik gydytojui atidžiai nustačius naudos ir rizikos santykį. Vairavimas ir mechanizmų valdymasKlinikiniais tyrimais įrodyta, kad poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus Cerebrolysin nedaro.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Cerebrolysin vartojant kartu su antidepresantais, įskaitant manoaminooksidazės inhibitorius, reikia sekti, ar poveikis nėra adityvus.

Mūsų draugai

Tokiu atveju patariama mažinti antidepresantų dozę. Infuzinėje sistemoje su subalansuotais aminorūgščių tirpalais Cerebrolysin maišyti negalima. Šio vaistinio preparato turi injekuoti medicinos personalas. Pačiam pacientui jo leistis negalima. Pavartojus per didelę Cerebrolysin dozę Jeigu preparato perdozuojama arba pasireiškia stiprokas šalutinis poveikis, būtina nedelsiant informuoti gydytoją.

Kad Cerebrolysin perdozavus pasireikštų intoksikacija ar neigiamas poveikis žmogaus sveikatainepastebėta.

  1. Cerebrolysin - tralistas.lt
  2. Mityba sergant inkstų hipertenzija
  3. Tyrimų su gyvūnais metu toksinio Cerebrolysin poveikio dauginimuisi nepastebėta.
  4. Kraujagyslinės demencijos rizikos veiksniai yra šie: amžius, arterinė hipertenzija, nedidelis išsilavinimas, išeminė širdies liga, prieširdžių virpėjimas, cukrinis diabetas, rūkymas, hipercholesterolemija, nutukimas.
  5. Kas yra širdies sveikata

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Pastebėtas poveikis išvardytas toliau.

hipertenzija cerebrolizinas

Širdies sutrikimai Preparato suleidus per greitai, gali pasireikšti palpitacija ar aritmija. Virškinimo trakto sutrikimai Dispepsija, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas ir pykinimas. Toks poveikis būdingas ir senyviems žmonėms, tačiau jiems minėtų simptomų gali hipertenzija cerebrolizinas ir negydant Cerebrolysin.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

hipertenzija cerebrolizinas

Ampules ir buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Negalima užšaldyti. Tirpalą iš buteliuko ir ampulės reikia siurbti prieš pat injekciją.

hipertenzija cerebrolizinas

Ant dėžutės ir ampulės arba buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. EVER Neuro Pharma GmbH Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas Toliau pateikta informacija yra skirta tik gydytojams bei kitokiems sveikatos priežiūros specialistams. Vartojimo ir darbo su vaistiniu preparatu bei jo likučių naikinimo instrukcija Jeigu Cerebrolysin leidžiamas pro kateterį, kuris hipertenzija cerebrolizinas veną įkištas ilgam, prieš leidimą ir po jo kateterį reikia praplauti natrio chlorido tirpalu.

Vienos pakuotės tirpalas tinka vartoti tik vienam kartui. Galima leisti tik skaidrų, gintaro spalvos tirpalą.

Nesuderinamumas Hipertenzija cerebrolizinas negalima maišyti su tirpalais, kurie keičia pH 5 - 8 arba kuriuose yra lipidų. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Raktiniai žodžiai.